Kapı İsimlik

Kumlama Cam Filmi
19 Temmuz 2015

Kapı İsimlikleri ; 

Ofis yönlendirme sistemlerinde kullanılan Modüler kapı İsimlikleri 

Ziyaretçilerinizin kurum ve kuruluşlarda aradıkları birimleri rahatça kolaylıkla ulaşmalarını sağlayan mimari yönlendirmelerdir.Birimlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz modüler Kapı İsimliklerini dilediğiniz renklerde kullanabilirsiniz.

Modüler ( değişebilir ) sayesinde  montajı basit ve kolaydır.Olası birim değişimlerinde Özel tırnak yapısı sayesinde yazı metinleri kolay bir şekilde değiştirilebilir ve özel bir uğraş tadilat gerektirmez.Ürünlerimiz modülerdir ve özel bir kilit sistemine sahiptir.İstenildiği anda her panel rahatlıkla monte-demonte edilebimektedir.


Teknoloji ile birlikte hayatımıza kolaylık sağlayan pek çok etken varlığını sürdürüyor. Yenilikler ile beraber en ufak ve en küçük işlerde artık çok daha profesyonel ve çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. Bunlardan bir tanesi de kapı isimlik kullanımı olmuştur. Kara tahtalar ve tebeşir ile yazılıp silinen büyük ürünler yerine artık çok daha kullanışlı çok daha estetik görünüme sahip kapı isimlik tasarlanmaya başladı. Pleksi kapı isimlik ürünlerinin yanı sıra son yıllarda alüminyum kapı isimlik seçenekleri de derslikler ve hastaneler için tercih edilebilecek ürünler haline geldi. 

Kullanım alanlarının geniş olduğunu görebildiğimiz bu ürünler hayatınızda yer ve yön bulmanızda veya herhangi bir kurum ya da kuruluşta istediğiniz kişiye veya alana bir an önce varabilmeniz için yönlendirmenin yapıldığı ürünlerdir. Gebze tabela olarak en kullanışlı ve kolayca isim ya da yer belirten ifade değişikliği hatta gerekli görüldüğü takdirde ürünün montaj ve demontajının hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için en modüler ürünleri sağlamaktayız. Gebze tabela firmamız uzun yıllardır hizmet verdiği bu sektörde müşteri beklentilerini karşılıyor olmanın gururunu yaşıyor ve en kullanışlı ürünlerle alanları buluşturuyor.

Gebze kapı isimlik arayışınızda karşınıza çıkacak olan firmamız bugüne dek vermiş olduğu hizmetler ve ürün fiyatları ile de beğeni topluyor. Fonksiyonel açıdan işlevleri sınırsız olan ürünlerle sizleri buluşturarak Gebze pleksi kapı isimlik ürünlerini beğeninize sunuyor. Kullanım sağlayacağınız alanda ürünün görüntüsünün ve işlevinin yeterli olduğunu düşünüyorsanız rahatlıkla siparişini verebilir, büyüklük ve sahip olduğu özellikler açısından da ürünleri değerlendirebilirsiniz. Gebze alüminyum kapı isimlik tercihlerinizde de firmamızdan ürün siparişlerini istediğiniz özellikle ve renkte oluşturabilirsiniz.

Kapı İsimlik Kullanım Alanları

Gebze kapı isimlik birbirinden farklı renk, madde ve işlevsel özellikle ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Peki, bu ürünler nerelerde kullanılır?

  • Kurum ve kuruluşlarda danışma, tuvaletler ve odalar
  • Otellerde odalar, restaurant ve oda numaraları
  • Okullarda sınıf ve deslik isimlerinde
  • Kurum ve kuruluşlarda yönlendirme işaretlerinde
  • Apartmanlarda ve sitelerde acil çıkış belirtmede
  • Okullarda okul kapısı ve sınıf dolaplarında
  • Apartmanlarda kapı numarası ve isim belirtmede kapı isimlik kullanılmaktadır.

Gebze pleksi kapı isimlik ve Gebze alüminyum kapı isimlik ürünleri yukarıda saydığımız alanlarda ve daha pek çok farklı alanda daha kullanılmaktadır.