YNS Reklam

Folyo Uygulamaları

Folyo uygulamaları pek çok alanda tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Her türlü cam yüzey için ya da ahşaplar için kullanabileceğiniz yapışkan folyolar sayesinde daha rahat bir kullanım elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Doğru tekniklerle uygulandığında bu ürün bulunduğunuz ortamın atmosferini tamamen değiştirilebilecek bir güce sahiptir. Evin farklı bölümünde dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz folyo uygulamaları eskiyen eşyalarınızı yenilemek ve yeni bir görünüm kazandırmak amacıyla da tercih edilmektedir. Özellikle mutfaklarda, banyolarda, duşa kabinlerde suya ve ısıya dayanıklı ürünlerle hoş bir görüntü elde edebilmek mümkün olacaktır. Kullanım alanlarına uygun desen ve renklerde folyo uygulamaları ile sizler de yaşadığınız alanları renklendirebilirsiniz. Firmamız Gebze bölgesinde en kaliteli ürünleri sağlamaktadır.

Delikli folyo seçeneklerinin yanı sıra düz folyo seçenekleri ile istediğiniz görüntüyü elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Pek çok örnek ve modelde kullanım sağlayabileceğiniz bu ürünler alanlarınızda yeni bir görünüm oluşturabileceğimiz için tercih edebileceğiniz en etkili ürünlerdendir. Cam masalarda, ahşap sehpalarda ortaya çıkan görüntüyü engellemek ve çizikleri kaybetmek için kullanılabilecek pek çok seçenek sizlerin tercihi olacaktır. Geniş kullanım alanlarıyla bu ürünler sayesinde ev dekorasyonunuzu yenilemenize gerek kalmadan küçük dokunuşlarla büyük değişimler elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Gebze’de folyo uygulamaları ile ilgili hizmet alabileceğiniz firmamız sahip olduğu ekip ve ekipmanlarıyla sizlere başarılı sonuçlanan işlemleri güvenle sunuyor. Yenilemek ve yeniden dekore etmek için kullanılan bu yöntemle oldukça farklı deneyim elde edebilirsiniz. Hem maliyet hem de uygulama kolaylığı açısından bu ürünler beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilmenizi de sağlamaktadır.

Yapışkanlı Folyo Nasıl Yapılır?

folyo uygulamaları genellikle yapışkanlı folyo ile yapılmaktadır. Seçeceğiniz marka ve ürün özelliğine göre uygulama yöntemi değiştirilebilmektedir. Fön makinesi ile yumuşatma yaparak daha kolay biçimde uygulamanızı gerçekleştirebileceğiniz ürünlerde zevkli bir görüntü oluşabilmesi için işlemin başarılı bir şekilde gerçekleştirecek bir ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Delikli folyo ve düz folyo seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz görüntüyü elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Kullanım alanlarına uygun bir şekilde firmamız tarafından bu ürünler sizlere sağlanıyor. Üstelik büyük bir değişim sağlamak için ücret ciddi bir miktar ödemeniz de gerekmiyor. Kullanım rahatlığı ve kullanım amacı açısından firmamız sizlere en ideal ürünleri sunmaktadır.

Teknolojiniin gelişimi ile birlikte hayatlarımıza giren folyo malzemeler, dış veya iç mekân dijital baskı mekânlarında kullanılan arkası yapışkanlı ürünlerdir. Ayrıca PVC türü ürünlerin kaplamalarında da dijital baskı folyo malzeme kullanımı tercih edilir.

Folyo kullanımında başka bir malzemeye ihtiyaç duyulmaması ve zemin fark etmeksizin tüm alanlara yapışması, günlük yaşamda birçok alanın kaplanmasında tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında gelir. Folyo malzemeler reklam sektöründe de en çok kullanılan ürünlerdir. 

Mağazaların vitrin bölgelerinde görülen yazıların birçoğu dijital baskı folyolar ile yapılmıştır. Folyolarda renk seçeneği oldukça fazla ve kişinin istediği grafik çalışmasının yapılma avantajları da vardır. Tüm bunların yanı sıra folyo baskı yapan firmalarda bulunan Plotter aleti sayesinde folyoların üzerine istenilen resimler, çizimler ve yazılar kolaylıkla kullanılabilir. 

Folyo Çeşitleri

Kaplama ürünlerinde bilindiği üzere birçok çeşitin olması, folyo malzemelerinde olan çeşitliliğin incelenmesinde de büyük bir merak uyandırır. Bu anlamda folyo kaplama malzemeleri normal folyo, cast folyo ve şeffaf folyo olmak üzere çeşitlilik gösterir. Firmaların talep ve ihtiyaçlarına göre değişen bu folyolar, yapım aşamasında uygulanan teknik yöntemleri ile de farklılık gösterirler. 

Normal folyolar tabelalarda ve cam vitrinlerde, casst folyolar girinti ve çıkıntı kısmı oldukça fazla olan alanlarda, şeffaf folyolar ise dijital baskısı ters yapılan yerlerde görsellik kazandırmak için kullanılırlar. 

Ayrıca iç mekân ve dış mekânlarda kullanılan folyolar da birbirlerinden farklıdır. İç mekân folyolarda kullanılan alanlar insan ile sıklıkla temas halinde olduğundan sağlığa zarar vermeyen folyolar tercih edilir. Dış mekân folyolarda ise daha çok uzun ömürlü kullanıma uygun olan sağlam folyolar kullanılır. 

Folyo Baskı Fiyatları

Folyo uygulamaları sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, folyo baskı işlemlerinizde sizler için en uygun fiyatları vermeye devam ediyor. Firmamızı tercih ederek yaptıracağınız folyo baskı uygulamalarınızda, bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Ayrıca firmamız ayrıcalıklarında isteğinize bağlı olarak alanlarınıza düz folyo ürünleri kullanabilirsiniz ya da delikli folyo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Alanlarınız için seçeceğiniz folyolar, üretildikleri maddeden, model ve boyutlarından dolayı farklı fiyat tutarlarına sahiptirler.

Folyo baskı fiyat bilgisi ve işlem randevusu için firmamızı 7/24 arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Firmamız, folyo baskı işlemleriniz için sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.