YNS Reklam

Cam Filmi

Toplum olarak genellikle araç camlarında varlığını hissettiğimiz cam filmi pek çok alanda kullanılmaktadır ve kimi zaman güvenlik kimi zaman görüntüyü engellemek amacıyla tercih edilmektedir. Cam ürünlerin bulunduğu her ortamda cam film kullanılabilir.

Evlerde, hastanelerde, ofislerde, bürolarda, eczanelerde, araç camlarında ve genellikle giriş kat yapılarda dışarıdan görünmeyi engellemek ve güneş ışınlarından korunmak için de cam film kaplaması en çok tercih edilen önlemlerden bir tanesidir. Kullanım amaçlarına uygun olarak kalınlığı, rengi ve deseni fark eden bu ürünler Gebze’de firmamız tarafından sizlere sağlanıyor.

Fabrika cam filmleri genellikle çalışanların konforunu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Yoğun ışığın geldiği ofislerde ışığın neden olacağı göz yorucu ortam engellenmektedir. Hem çalışanların sağlığını korumak hem de fabrikalarda işlenen ürünlerin aşırı güneş nedeniyle zarar görmesini engellemek için fabrika cam filmleri kullanılmaktadır. Koruma cam filmi dış etkenlere karşı camların kırılganlığını azaltacak en önemli faktör olarak tercih ediliyor. İç ve dış etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahip olan koruma cam filmi giriş kat evlerde ve ofislerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Güneş koruma cam filmi bilgisayar ile çalışılan ortamda güneş ışınları nedeniyle göz yorulmasının engellemekte daha rahat ve daha enerjik bir şekilde bireylerin çalışma ortamını oluşturmaktadır.

Kullanım alanlarına göre değişiklik göstermesine rağmen güneş koruma cam filmi, fabrika cam filmi, ayna cam filmi ve güvenlik cam filmi ortak özellikleri nedeniyle tüm alanlara uygunlukta sağlayabilmektedir. Güvenlik önlemlerini dikkate alarak firmamız tarafından sizlere sağlanacak olan cam filmi modellerini aynı zamanda ortamdaki ısıyı muhafaza etme özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde fazladan enerji ve yakıt tüketimini de engellemiş olursunuz. Çok amaçlı kullanılan cam filmi seçenekleri farklı model ve renkte sizlerin tercihi haline gelebilmektedir. Cam filmi çeşitleri arasında renkli, desenli ya da yalnızca siyah renklerden oluşabilmektedir. İşyeri ve konutlarınız için dekoratif amaçlı olarak da tercih edilebilen bu ürünler buzlu, şeritli, aynalı, transparan ve daha pek çok şekliyle sizlere sağlanmaktadır. Alanlarınızda hem kullanım rahatlığı hem de estetik bir görünüm arıyorsanız firmamızın ürettiği ofislerinizde tercih edebileceğiniz desenli cam filmleri ile istediğiniz başarılı görüntüyü elde edebilirsiniz.

Geçmişten bugüne araç sistemlerinde kullanılan cam filmi, teknolojinin gelişimi ile birlikte uğramış olduğu değişimler sayesinde birçok farklı alanda kullanılmaya başlanmıştır. Cam filmleri dışarıdan gelen zararlı güneş ışınlarının engellenmesi için en ideal seçimler arasında yer alır.
Ayrıca güneş ışınlarının etkisinin en aza düşürülmeini sağlayan cam filmleri, kullanıldıkları ortamlarda yaz aylarında klimaların etkisini de oldukça artıracaktır. Cam filmleri güvenlik cam filmi açısından da oldukça verimli olup, kullanıldığı camın çizilmesi ve dışarıdan almış olduğu herhangi bir darbe ile kolaylıkla parçalanmasını da önlemektedir.
Araçlarda kullanılan cam filmleri, sürücü ve yolcuların mahremiyetinin gizlenmesinde de etkilidir. Cam filmleri araçlarda bırakılan eşyaların, dışardan görülmesini de engelleyerek hırsızlık olaylarının en aza indirilmesini de sağlar.

Cam Filmi Kullanım Alanları

Mevsimsel şartların her geçen gün zorlaşması nedeni ile cam filmi kullanımlarına duyulan ihtiyaç artmaya devam ediyor. Cam filmlerinin koruyucu ve oldukça etkili özelliklere sahip olmaları nedeni ile de kullanım alanları oldukça geniştir. Geçmişten bugüne cam filmi üretiminde hizmet veren firmamız, otomobillerinizde, iş yerlerinizde sizle için en uygun olan cam filmi çeşitlerimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.
Cam filmleri okul pencereleri, iş yeri pencereleri, konut pencereleri, bina cephe pencereleri, çocuk odası pencereleri, şirket kapıları, ofis cam pencereleri, kış bahçeleri ve eskimiş pencerelerde sıklıkla tercih edilir. Ayrıca özel makineler ile üretilen fabrika cam filmi çeşitleri, çalışanların konforu ve fabrika içerisinde üretilen ürünlerin sağlığını korumak için en doğru seçimlerin başında gelir. 185

Cam Filmi Çeşitleri

Uzun yıllardır cam filmi üretim sektöründe hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin en iyi hizmeti alması ve memnuniyetinizi kazanmak için en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Cam filmi kullanım alanlarınızın oldukça farklı alanlar olması nedeni ile cam filmi çeşitlerimizi de her geçen gün arttırıyoruz.
Cam filmlerimizde son sistem cihaz ve makinelerimiz ile üretmiş olduğumuz şeritli buzlu folyo, motif cam filmi ve cam üzeri logolu film çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca firmalarınızda hem korunaklı hem de estetiksel olması açısından dekoratif cam filmi çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.
Cam filmlerinizde siz değeli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cam alanlarınızı boyutlarına ve enlerine uygun üretimler de yapmaktayız. Cam filmi çeşit ve modellerimiz için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız, uzman ekip kadromuz firmanızın camına ya da otomobilinizin camına en uygun cam filmi seçimlerinizde de sizlere yardımcı olacaktır. Cam filmi çeşitlerimizde, sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen size yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki Whatsapp Canlı Destek kısmını veya İletişim sayfamızdaki alanlardan bize ulaşın.