Pleksi Ürünler

İşletmelerin firmaları için düşündükleri amblem ve isimler firmayı temsil edecek en önemli unsurdur. Ayrıca bu isim ve amblemin ne şekilde görsel olarak sunulacağı da çok önemlidir. Çoğu zaman pleksi zemin üzerine uygulanan ışıksız ve ışıklı olarak üretilen tabelalar firmaların tercihi haline gelebiliyor. Ancak firma sahipleri öncelikli olarak pleksi ürünler hakkında bilgi alarak tabela seçiminde dayanıklı ürünleri tercih ediyorlar. 

Su geçirmeyen, paslanmayan ve böylelikle daha uzun süre kullanılabilen ürünlerden seçim yapmak doğrudan bakım ve değişim ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Gebze bölgesinde ciddi bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız pleksi ürünler başta olmak üzere kaliteli imalat ve tabela örneklerini görebileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Yalnızca tabela üretimi değil pano ve hazır stant üretimi ile de firmamız istediğiniz ebatta ve kalitede ürünlerle sizleri buluşturuyor. Firmamızın hizmet sunarken dikkat etmiş olduğu en önemli unsur öncelikli olarak firma beklentilerini karşılayabilecek ürünleri sağlayabilmektir.

Pleksi ürünler parlaklık açısından oldukça dikkat çekici tabelalar arasında yer almaktadır. Tabela seçiminde müşteri potansiyelini artırabilecek ve dikkati çekebilecek, iklim etkenlerine karşı dayanıklı ürünler tercih edilmektedir. Firmanız için büyük bir tabela seçmeniz çok daha akılda kalıcı olmasını sağlayabilir. Ayrıca ışıklı tabelalar sayesinde de daha hızlı fark edilebilir, dikkat çekici bir ürün seçmiş olabilirsiniz. Ayrıca firma logonuz da ışıklı veya ışıksız tüm tabelalarınız da dikkatini çekecek unsurlar arasında yer alıyor. Yüzlerce hatta binlerce kişinin görebileceği akılda kalıcı logoları ve ambleminiz ile kimi zaman tabela montajını çatı katında kimi zaman da dik olarak monte ettirebilirsiniz.

Pleksi Tabelaların Kullanım Alanları

Işıklı ya da ışıksız tercih edilen pleksi ürünler pek çok sektör için uygun ürünler arasında yer almaktadır. Pleksi tabelalar arasında kutu harf tabelaları da yer almaktadır. Ancak bu tabelaların dış cephede olması yosunlaşmasına ve ışık kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle pleksi kutu harf tabelaları genellikle dış mekanlarda oluşabilecek olumsuzluklara karşı kapalı ortamlara uygulanmalıdır. Pleksi ürünler dikkat çekici görüntüye sahip olduklarından akılda kalıcı etki hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. 

Kapalı ya da açık alanlar, firma tabelaları, çatı tabelaları, kapalı alanlarda tercih edilen ışıklı ve ışıksız tabelalar pleksi tabelaların kullanım alanları arasında yer alıyor. Firmanızı ya da mağazanızı bir adım daha öne taşımak için tabela seçimi en önemli unsur olacaktır.