YNS Reklam

Pleksi Ürünler

İşletmelerin firmaları için düşündükleri amblem ve isimler firmayı temsil edecek en önemli unsurdur. Ayrıca bu isim ve amblemin ne şekilde görsel olarak sunulacağı da çok önemlidir. Çoğu zaman pleksi zemin üzerine uygulanan ışıksız ve ışıklı olarak üretilen tabelalar firmaların tercihi haline gelebiliyor. Ancak firma sahipleri öncelikli olarak pleksi ürünler hakkında bilgi alarak tabela seçiminde dayanıklı ürünleri tercih ediyorlar. 

Su geçirmeyen, paslanmayan ve böylelikle daha uzun süre kullanılabilen ürünlerden seçim yapmak doğrudan bakım ve değişim ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Gebze bölgesinde ciddi bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firmamız pleksi ürünler başta olmak üzere kaliteli imalat ve tabela örneklerini görebileceğiniz firmalardan bir tanesidir. Yalnızca tabela üretimi değil pano ve hazır stant üretimi ile de firmamız istediğiniz ebatta ve kalitede ürünlerle sizleri buluşturuyor. Firmamızın hizmet sunarken dikkat etmiş olduğu en önemli unsur öncelikli olarak firma beklentilerini karşılayabilecek ürünleri sağlayabilmektir.

Pleksi ürünler parlaklık açısından oldukça dikkat çekici tabelalar arasında yer almaktadır. Tabela seçiminde müşteri potansiyelini artırabilecek ve dikkati çekebilecek, iklim etkenlerine karşı dayanıklı ürünler tercih edilmektedir. Firmanız için büyük bir tabela seçmeniz çok daha akılda kalıcı olmasını sağlayabilir. Ayrıca ışıklı tabelalar sayesinde de daha hızlı fark edilebilir, dikkat çekici bir ürün seçmiş olabilirsiniz. Ayrıca firma logonuz da ışıklı veya ışıksız tüm tabelalarınız da dikkatini çekecek unsurlar arasında yer alıyor. Yüzlerce hatta binlerce kişinin görebileceği akılda kalıcı logoları ve ambleminiz ile kimi zaman tabela montajını çatı katında kimi zaman da dik olarak monte ettirebilirsiniz.

Pleksi Tabelaların Kullanım Alanları

Işıklı ya da ışıksız tercih edilen pleksi ürünler pek çok sektör için uygun ürünler arasında yer almaktadır. Pleksi tabelalar arasında kutu harf tabelaları da yer almaktadır. Ancak bu tabelaların dış cephede olması yosunlaşmasına ve ışık kayıplarına neden olabilir. Bu nedenle pleksi kutu harf tabelaları genellikle dış mekanlarda oluşabilecek olumsuzluklara karşı kapalı ortamlara uygulanmalıdır. Pleksi ürünler dikkat çekici görüntüye sahip olduklarından akılda kalıcı etki hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. 

Kapalı ya da açık alanlar, firma tabelaları, çatı tabelaları, kapalı alanlarda tercih edilen ışıklı ve ışıksız tabelalar pleksi tabelaların kullanım alanları arasında yer alıyor. Firmanızı ya da mağazanızı bir adım daha öne taşımak için tabela seçimi en önemli unsur olacaktır.

Firmaların müşterilerine tanıtım yapmak veya müşteri potansiyelini yükseltmek için mutlaka reklam ürünlerine ihtiyaçları vardır. Geçmişten günümüze vazgeçilmezler arasında yer alan reklamlar, teknolojinin gelişimi ile birlikte birçok farklı teknik kullanılarak yapılmaktadır. Firmaların, kendi isim ve amblemlerini reklam yapacakları zaman görsellik ön plana çıkar ve büyük bir önem taşır.

 Uzun yıllar önce bu sektör üzerinde kurulmuş olan firmamız, reklam işlerinizde siz değerli müşterilerimize elinden gelenin fazlasını yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda reklam tanıtımlarında sıklıkla tercih edilen pleksi ürünlere, firmamız aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Pleksi zemin üzerine uyguladığımız reklam tanıtımlarınızda, ışıklı veya ışıksız seçimlerinizi yaparak firmanızı ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca pleksi ürünler, uzun ömürlü kullanımlar için de en ideal seçimlerin başında gelir. 

Dilek Öneri ve Şikâyet Kutuları

Firmalarınızda daha iyi hizmet vermek ve müşterilerinizin memnuniyetini kazanmak için mutlaka dilek, öneri ve şikâyet kutularınızın bulunması gerektiğini unutmayınız. Firmanızda bulundurduğunuz bu kutular sayesinde müşterinizin almış olduğu hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenebilir, müşterilerinizi çalışma tekniklerinizde görmüş oldukları eksiklikleri dilek ve önerileri ile fark edebilirsiniz. Dilek ve öneri kutuları sayesinde firmanızı performansının artacağını da unutmayınız. Firmanızda büyük bir öneme sahip olan bu kutularda en iyisi için firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Bilgilendirme Panoları

Firmanızın genellikle giriş kapılarını olduğu kısımda bulunan bilgilendirme panoları, müşterilerinizin yönlendirilmeli ve bilgilendirilmesi açısından büyük bir önem taşır. Mekanizma özelliği olarak açılıp kapanabilen alternatiflere sahip olan bu panolar, firmanız ile alakalı tantımların ya da bilgilerin yazılı olduğu posterlerin kolaylıkla giriş çıkışlarını sağlayabilirsiniz. Firmamız, bilgilendirme pano üretimlerinde de öncü firma olmanın gururunu yaşıyor. 

Özel Plexi Panolar

Firmalarınızın tanıtımlarında hem etkili hem de görsel anlamda verim kazanmak için son yıllar da sıklıkla tercih edilen özel plexi panolarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, işletmenize ait olan amblem ve isimliklerinizde, oldukça parlak bir görünüme sahip olan özel plexsi pano üretimlerinde de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 

Plexsi Glavür Tabelalar

Tüm pano çeşitlerinde olduğu gibi plexsi tabelalarda da her geçen gün çeşitlilik artmaya devam ediyor. Teknolojinin gelişimi ile birlikte üretilen ve son zamanlarda sıklıkla tercih edilen plexsi glavür tabelalar, firmanızı amblem ve logolarını temsil edecek çeşitleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Firmamız, plexsi glavür tabela çeşitlerinde de siz değerli müşterilerimizin ışıklı ya da ışıksız aydınlatma sistemleri alternatifleri ile sizlere yardımcı oluyor.