YNS Reklam

Tabela Sistemleri

Kullanım alanları ve kullanım amaçları açısından pek çok farklı tabela seçeneğinin olması hayati önem taşıyor. Tabelalar pek çok seçenek ve özellikte tercihiniz haline gelmektedir. Tabela sistemleri için en çok kullanan firmalar etkili bir görünüm aynı zamanda reklam amacıyla da kutu harflerden yararlanarak ışıklandırma sistemleri ile daha parlak ve daha renkli bir görüntü elde edebilmektedirler.Tabela sistemleri kaç çeşittir ve bu sistemler nerelerde kullanılır diyorsanız ürünlerle ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Gebze bölgesinde hizmet veren firmamız bugüne dek sağlamış olduğu hizmetler ve ürünlerle sektörde güçlü bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kutu harf tabelalar son yıllarda en çok kullanılan ve gösteriş açısından da en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Pleksi glass adı verilen malzemelerin kullanıldığı ve ışık yansıtan özellikteki bu ürünler şıklık ve dayanıklılık açısından en çok tercih edilmesi gereken ürünler arasında yer alıyor.

Çatı tabelaları ve duvar panoları firmaların özelliklerine ve yapılarına göre uzaktan net bir görünüm sağlayabilmek ve reklam amacıyla kullanabilmek için çatılara uygulanan sistemler arasında yer almaktadır. Çatı tabelaları özellikle doğa şartları açısından dayanıklı ürünlerdendir. Ayrıca gösteriş açısından da bu ürünler firmalarımıza zengin bir görünüm kazandıracaktır.

Ledli tabelalar pek çok firmanın tercihi haline gelen ve günümüzün aydınlatma aracı olarak kullanılan sistemlerdendir. Led, firmamız tarafından en yoğun şekilde talep edilen ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca bu ürünlerin enerji tasarrufunda büyük bir rolü olmasa da tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

Yönlendirme tabelaları firmaların veya kurum ya da kuruluşların kolaylıkla bulunabilmesini sağlayan ve genellikle trafik levhalarının yakınına konumlandırılan ışıklı ya da ışıksız levhalar olarak üretilmektedir.

Uyarı levhaları, iş güvenliğini sağlamak ve her alanda ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilerek dikkati arttırıcı özelliğe sahip olan ürünlerdir. Gebze bölgesinde yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız tabela sistemleri ve kullanım alanları ile ilgili vermiş olduğu hizmetleri ile sizler içinde en doğru seçimleri oluşturacağını garanti etmektedir. Referansları güçlü olan firmamız sahip olduğu tabela seçenekleri ile her alanda başarılı bir reklam ve görüntü oluşturmaktadır.

Müşteri çekmeyi amaçlayarak yapılan tabelalar, şirketler ve firmalar için büyük bir önem taşır. Öyle ki firmanızı müşterilerinize tanıtmak ve dikkatleri çekmek için yapacağınız en ideal seçim tabela sistemleridir. Tabelalar yapılan firmaya ve firmanın hitap ettiği müşteri potansiyeline göre değişiklik gösterir.

Tabela sistemlerinin kullanımı ve kullanım alanları farklı olduğundan, firmanın tabela kullanımında ki amacı büyük bir önem taşır. Buna bağlı olarak tabela seçiminde mutlaka tabela çeşitleri bilgisine sahip olunmalıdır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve sektörün en iyisi olan firmamızdan, firmanız için en uygun olan tabela seçiminde destek alabilirsiniz.

Işıklı Kutu Harf

Son zamanlarda birçok firmanın özellikle gece karanlığında dikkat çekmek için kullandıkları ışıklı kutu harf tabelalar, üç ya da iki boyutlu materyallere sahip olan, firmanın seçtiği ya da amblemi olan harfin kullanılarak üreitlen ürünlerdir. Sizlerin seçimine bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız ürettiğimiz bu tabelalar, yine sizlerin seçimine bağlı olarak tek harf olabilecekleri gibi birden fazla harfler ile de üretilebilirler.

Işıksız Kutu Harf

Firmanızın dış cephesinde oldukça fazla ışıltı ya da renk olması durumunda, görsellik açısından sadelik kazandıran ışıksız kutu harf tabelalarımızı tercih edebilirsiniz. Bizlere belirtmiş olduğunuz harf veya harfler ile üretmiş olduğumuz tabelalar, kişiye özel olarak üretilen ve birinci sınıf malzemeden yapılan tabelalardır.

Işıklı Tabela

Oldukça fazla sayıda aydınlatma kullanılarak üretilen ışıklı tabelalar, firmalarınızın özellikle yazı veya logolarında rahatlıkla okunması açısından kullanılan en ideal seçimlerin başında gelir. Firmamız, ışıklı tabelalarınızda sizler için en uygun olan renkleri hizmetinize sunmaktadır.

Işıksız Tabela

Firma tanıtımlarınızda sadeliği seviyorsanız ışıksız tabela tam size göre. Firmamız tarafından oldukça uygun fiyatlara üretilen ışıksız tabela modellerimiz, firmanıza ait yazılarınız ve sizlerin seçeceği renkler ile montaj ekiplerimiz tarafından dış cephenize yerleştiriliyor.

Germe Vinil Tabela

Dijital baskı teknikleri kullanarak üretmiş olduğumuz geme vinil tabela sistemlerimiz, firmanızın dış cephesinde bulunan brandanın dört bir tarafını sarar. Aydınlatma düzeneğine sahip olan bu tabelalar, alüminyum malzemeden üretilirler.

Krom Tabela

Oldukça geniş bir sanayi kullanım alanına sahip olan kromlar, tabela sistemlerimizde de vazgeçilmez ürünlerimizin başına gelir. Krom malzemeden üretmiş olduğumuz tabelalarınızı daha çok mutfak gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Kompozit Tabela

Cephe kaplama ürünleri arasında en çok tecih edilen kompozit tabelalar, alüminyum, pleksi, ışıklı ya da ışıksız gibi birçok alternatife sahip ürünlerdir. Tabelaların zemin malzemesi olarak da tercih edilen kompozit tabela, dış cephe reklamı için en ideal seçimdir.

Pleksi Tabela

Tabela çeşitleri arasında dış cephede kullanım için en dayanıklı ürünler olan pleksi tabelalar, kutu harf tabelaları ile benzerlik gösterirler. Görsellik açısından da oldukça estetiksellik yaratan bu tabelalar, son yıllar da büyük firmaların vazgeçilmezleri haline gelmiştir.

Alüminyum Tabela

Geçmişten günümüze hemen hemen tüm işletmelerde kullanılan alüminyum tabelalar, reklam amaçlı kullanılan ve en çok verim alınan tabela çeşitleridir. Alüminyum tabela üretimlerimiz de, isteğinize bağlı olarak harf ya da logo tanıtımlarınız için gerekli olan görselliği sağlıyoruz.

Totem Tabela

Tabela çeşitleri arasında en etkili tabela ürünleri olarak bilinen totem tabela çeşitleri, genellikle açık alanlarda, şehirlerarası yolculuklarda ve yol kenarlarında görebilmek mümkün. Totem tabelalar genellikle rakamsal veriler içeren ve kişilere yardımcı olan ürünlerdir. Firmamızdan bu konuda hizmet alabilirsiniz.