Hizmetlerimiz

Tabela Çeşitlerimiz

Firmanızı en güzel tanıtım yapılabileceği görsel tabeladır. Firmanızın tercihine göre yapabileceğiniz çeşitler aşağıda sıralanmıştır.

* Totem

Geniş alana yayılmış şirket, fabrika vb. kuruluşların tercih edecekleri tabela seçeneği totem tabeladır. Bu sayede istenilen etki sağlanmış olur. Totem Tabelalar geniş cepheler için kullanılabileceği gibi güçlü bir etki sağlamak için de tercih edilebilir. Totem Tabelaları uygulamalarında hazır malzeme tercih edilebileceği gibi Ensa Reklam olarak müşterilerimize farklı seçenekler de sunmaktayız. Üretimin tüm aşamalarını bünyemizde tamamlıyoruz. Üretimin tamamını kendi bünyemizde gerçekleştiriyor olmamız hem zaman hem de maliyet açısından size pek çok avantaj sağlamaktadır…

* Pion

Pion tabelaları genellikle işyeri girişlerinde veya dış yönlendirmelerde kullanılır. Bu sayede daha geniş bir alandan işyerinin farkedilmesi sağlanmış olur. Pion tabela isteğe bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olabilir. Her türlü uygulama pion tabelada uygulamak mümkündür. Bu noktada tabelanın tasarımının nasıl olacağı önemlidir. Ensa Reklam Pion Tabela uygulamalarında size farklı tasarımlar sunuyor.

* Cephe

Müşterilerimizi ilk önce işyerinizin cephesi karşılar. Uygulanacak cephe kaplaması bu aşamada öenmli bir yer tutar. Renk Reklam olarak bizler beklentilerinizi karşılıyoruz. İhtiyacınız olan her türlü cephe tabelasını tasarlıyor, üretiyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Zevkine uygun olarak alüminyum dekupe, germe vinil, sac zeminli tabela, alüminyum üzeri kutu harf, pleksiglas zeminli uygulamalar ile size hizmet veriyoruz. Ensa Reklam hayallerinizi gerçeğe taşıyor, size daha keyifli ve modern mekanlar sağlıyor.

* Yönlendirme

Yönlendirme Uygulamarını, dış mekan uygulamaları ve iç mekan uygulamaları olmak üzere iki kısıma ayırmak mümkündür. Dış Mekan Yönlendirme Uygulamaları, yeri belirtilecek olan işyerinin bulunduğu sokak ya da cadde başlarında bulunacağı gibi sanayi siteleri gibi geniş alana yayılmış merkezlerin girişlerinde de kullanılabilir. Bu noktadaki temel kriter göz mesafesidir. Amaç ise hedeflenen yere daha kolay şekilde varılmasını sağlamaktır. İç Mekan Yönlendirme Uygulamalarında temel amaç iş yerinin daha düzenli ve ulaşılır olmasını sağlamaktır. Birçok departmanı bünyesinde bulunduran ofis ortamlarında, yabancıların aradıkları kısmı rahatça bulabilmeleri için İç Mekan Yönlendirme Uygulamasına başvurulur. İç Mekan Yönlendirme Uygulaması aynı zamanda ofis ortamlarında daha kurumsal bir hava oluşmasını sağlar. Yönlendirme Uygulamalarında display ürünlerden de faydalanılmaktadır. Bu sayede daha dekoratif uygulamalar elde edilebilmektedir. Ensa Reklam yönlendirme Uygulamalarınız için sizlere tam profesyonel seçenekler sunuyor.

* Alüminyum Dekupe

Alüminyum dekupe tabelaları özellikle görsel açıdan güçlü bir etkiye sahip olan tabela uygulamasıdır. Alüminyum uygulama ile iş yeriniz daha da etkileyici olacaktır. Alüminyum dekupe uygulamalarında ilk adım, mevcut alüminyum malzemenin eldeki grafiklere bağlı olarak dekupe işleminin yapılmasıdır. Söz konusu dekupe (oyma) işlemi router cihazı ile gerçekleştirilir. Dekupe işleminden sonra tercih edilecek şekle göre arkadan yerleştirilmiş renkli plexglas veya beyaz plexglas üzeri renkli folyo uygulaması yapılabileceği gibi plexglas kabartması şeklinde de uygulanabilir. Florasan aydınlatmanın eklenmesi ile alüminyum dekupe uygulaması son bulur.

* Kutu Harf

İstediğiniz estetikse kutu harf sizin için en iyi seçenektir. Kutu harf işyerinize modern bir görüntü verir, etkileyici olmasını sağlar. Kutu Harf için farklı özellikte seçeneklerimiz mevcuttur. Beğeninize göre Paslanmaz Krom-Nikel, Pirinç ya da Alüminyum kuru harflerden birini seçebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun Ensa Reklam size en iyisini sunar. Kutu Harf uygulamasında ışıklandırma neon ışıklar ile sağlanmaktadır. Bu sayede gündüz sağlanan estetik görüntü gece de devam etmiş olur.

Dijital Baskı

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir.

Dijital baskı uygulama alanı açısından iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. İç mekan (indoor) dijital baskı mağazaların vitrin içi uygulamaları, mağaza ve restoran gibi mekanların ışıklı-ışıksız panoları, iç dekorasyon, fotoğraf, poster gibi birçok değişik çalışmada kullanılır. Dış mekan dijital baskı; açık hava reklamcılığında kullanılan bilboard ve afişler, araç üstü giydirme, mağaza vitrinleri, bina dış cepheleri, çatı ve yönlendirme reklamları gibi sayısız alanda kullanılmaktadır. Özetle reklam veya görselliğin ön planda olduğu her yerde dijital baskı uygulamaları yapılır.

Araç Giydirme

Açıkhava reklamcılığında reklamın hedefe ulaşması açısından en önemli mecralardan biride Araç Giydirmedir. Araç giydirme Araçların görsel olarak kaplanması işlemidir. Firma logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış tasarımlarla firmanıza farklılık katacaktır. Araç üzerine bölgesel ve komple olarak uygulanabilir.

Cam Filmi